50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| <div align="center">[[File:Hyrule Bass.png|25px]] Any type of Seafood</div> || <div align="center">1 or more</div> | | <div align="center">[[File:Hyrule Bass.png|25px]] Any type of Seafood</div> || <div align="center">1 or more</div> | ||
|- | |||
| <div align="center">[[File:Spicy Pepper.png|25px]] Spicy Pepper</div> || <div align="center">1 or more</div> | |||
|} | |} | ||