50,051
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 43: | Line 43: | ||
|1:52 | |1:52 | ||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda01/Midis/Dungeon09.mid Download] | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda01/Midis/Dungeon09.mid Download] | ||
|- | |- | ||
|Ending | |Ending | ||
Line 63: | Line 59: | ||
|0:23 | |0:23 | ||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda01/Midis/FinalDungeon03.mid Download] | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda01/Midis/FinalDungeon03.mid Download] | ||
|- | |||
|Final Dungeon Theme 4 | |||
|0:46 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda01/Midis/Dungeon10.mid Download] | |||
|- | |- | ||
|Game Over 1 | |Game Over 1 |