50,009
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 350: | Line 350: | ||
|2:29 | |2:29 | ||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda04/Midis/Mysterious-Woods-3.mid Download] | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda04/Midis/Mysterious-Woods-3.mid Download] | ||
|- | |||
|Overworld 1 | |||
|2:03 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda04/Midis/Overworld-1.mid Download] | |||
|- | |||
|Overworld 2 | |||
|1:35 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda04/Midis/Overworld-2.mid Download] | |||
|- | |||
|Overworld 3 | |||
|2:12 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda04/Midis/Overworld-3.mid Download] | |||
|- | |||
|Overworld Remix | |||
|1:41 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda04/Midis/Overworld-Remix.mid Download] | |||
|- | |- | ||
|Owl Theme 1 | |Owl Theme 1 | ||
Line 470: | Line 486: | ||
|0:52 | |0:52 | ||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda04/Midis/Wind-Fishs-Room.mid Download] | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda04/Midis/Wind-Fishs-Room.mid Download] | ||
|} | |} |