50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| VFX || [[Saori Yamanouchi]]<br/>[[Syotaro Kansaku]]<br/>[[Tran Thi Lan Anh]]<br/>[[Pham Anh Kien]] | | VFX || [[Saori Yamanouchi]]<br/>[[Syotaro Kansaku]]<br/>[[Tran Thi Lan Anh]]<br/>[[Pham Anh Kien]] | ||
|- | |- | ||
| Cinematics || [[ | | Cinematics || [[Taiki Uchida]]<br/>[[Yasunobu Saito]]<br/>[[Jun Watanabe]]<br/>[[Nouyo Takemura]] | ||
|- | |||
| Package Art || [[Yuta Matsunaga]] | |||
|- | |||
| Visual Quality Control || [[Keita Kobayashi]] | |||
|- | |- | ||
| | | CG Project Manager || [[Yasuo Egawa]] | ||
|- | |- | ||
| | | Audio Design || [[Masayoshi Sasaki|MASA]] | ||
|- | |- | ||
|Cast || [[Yuki Kaji]]<br/>[[Saori Seto]]<br/>[[Taiten Kusunoki]]<br/>[[Minako Kotobuki]]<br/>[[Aki Nagao]]<br/>[[Aya Suzaki]]<br/>[[Kousuke Takaguchi]]<br/>[[Ikumi Nakagami]]<br/>[[Yuiko Tatsumi]]<br/>[[Akiko Koumoto]]<br/>[[Masashi Tamaki]]<br/>[[Ayumi Fujimura]]<br/>[[Anri Katsu]]<br/>[[Yoshihisa Kawahara]]<br/>[[Tadashi Miyazawa]]<br/>[[Mika Shimizu]]<br/>[[Shinsuke Nagashima]]<br/>[[Fujiko Takimoto]]<br/>[[Hironori Miyata]]<br/>[[Mikako Komatsu]]<br/>[[Sachi Matsumoto]]<br/>[[Hikari Tachibana]]<br/>[[Chiaki Takahashi]]<br/>[[Ruriko Aoki]]<br/>[[Mitsuki Saiga]]<br/>[[Seiro Ogino]]<br/>[[Eiji Maruyama]]<br/>[[Mie Sonozaki]] | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
| CG Project Managers || [[Hideki Niimi]]<br/>[[Masanori Takahashi]] | | CG Project Managers || [[Hideki Niimi]]<br/>[[Masanori Takahashi]] | ||
|- | |- | ||
Line 71: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
|Voice Recording Coordinators || [[Koji Okano]]<br/>[[Hiroshi Kubo]] | |Voice Recording Coordinators || [[Koji Okano]]<br/>[[Hiroshi Kubo]] | ||
|- | |- | ||
|Tools & Library Engineering || [[Hirosato Mishima]]<br/>[[Yoshiro Tanide]]<br/>[[Shinji Nakao]]<br/>[[Atsushi Otobe]]<br/>[[Kenichi Asami]]<br/>[[Hiroshi Takada]]<br/>[[Kazumaru Yui]]<br/>[[Masanari Watanabe]] | |Tools & Library Engineering || [[Hirosato Mishima]]<br/>[[Yoshiro Tanide]]<br/>[[Shinji Nakao]]<br/>[[Atsushi Otobe]]<br/>[[Kenichi Asami]]<br/>[[Hiroshi Takada]]<br/>[[Kazumaru Yui]]<br/>[[Masanari Watanabe]] |