50,089
edits
(Info) |
No edit summary |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|''[[The Legend of Zelda: Skyward Sword|Skyward Sword]]'' | |''[[The Legend of Zelda: Skyward Sword|Skyward Sword]]'' | ||
|Object Design | |Object Design | ||
|- | |||
|2013 | |||
|''[[The Legend of Zelda: A Link Between Worlds|A Link Between Worlds]]'' | |||
|Special Thanks | |||
|- | |- | ||
|2017 | |2017 |