50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
| Object Design || [[Takenori Kimoto|Kimokimo]]<br/>[[Eri Nakamura|Eri Kimoto]]<br/>[[Hiroaki Minobe|Minobe Hiroaki]]<br/>[[Hiroki Shibaki|Shibaki]] | | Object Design || [[Takenori Kimoto|Kimokimo]]<br/>[[Eri Nakamura|Eri Kimoto]]<br/>[[Hiroaki Minobe|Minobe Hiroaki]]<br/>[[Hiroki Shibaki|Shibaki]] | ||
|- | |||
| Scroll Design || [[Asae Nishitsuji|ASAE.N]]<br/>[[Akiko Ohnishi|A. Ohnishi]]<br/>[[Yasuto Takahashi|Y. Takahashi]] | |||
|- | |||
| Music || [[Yūko Takehara|Y. Takehara]] | |||
|- | |||
| Sound Effects || [[Hiroaki Kondo]]<br/>[[Takajo Yuukiss|Takajo Yuukiss]] | |||
|- | |||
| Character Design || [[Haruki Suetsugu]] | |||
|- | |||
| Editorial Design || [[Miduho Toyonaga]] | |||
|- | |||
| Title Logo || [[Shoei Okano|Shoei]] | |||
|- | |||
| Supervisors || [[Yoichi Yamada|Y. Yamada]]<br/>[[Minoru Narita|M. Narita]]<br/>[[Takashi Tezuka|T. Tezuka]]<br/>[[Yoshikazu Yamashita|Y. Yamashita]] | |||
|- | |||
| Sound Advisor || [[Koji Kondo]] | |||
|} | |} | ||