50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 91: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
| Enemy Art || [[Kazunori Fujii]]<br/>[[Yuki Hamada]]<br/>[[Satomi Usui]]<br/>[[Masafumi Naito]]<br/>[[Tatsuo Oshima]]<br/>[[Nobuhiko Okayasu]] | | Enemy Art || [[Kazunori Fujii]]<br/>[[Yuki Hamada]]<br/>[[Satomi Usui]]<br/>[[Masafumi Naito]]<br/>[[Tatsuo Oshima]]<br/>[[Nobuhiko Okayasu]] | ||
|- | |||
| Item / Weapon / Object Art || [[Hikari Harada]]<br/>[[Tetsuya Taniyama]]<br/>[[Akiyoshi Tamanoi]] | |||
|- | |||
| Wildlife Art || [[Aya Shida]]<br/>[[Hideki Tanaka]]<br/>[[Shuichi Murata]]<br/>[[Asami Fujita]] | |||
|- | |- | ||
| Landscape Modeling || [[Tadatsugu Motomiya]]<br/>[[Rie Kanetake]]<br/>[[Kohei Magome]]<br/>[[Rie Motonari]]<br/>[[Rieko Kano]]<br/>[[Keihan Fujii]]<br/>[[Motoko Tohyama]]<br/>[[Runa Sugiyama]]<br/>[[Keiichi Watanabe]]<br/>[[Mitsumasa Okamoto]]<br/>[[Takashi Mikami]]<br/>[[Megumi Yasue]]<br/>[[Hideki Sato]]<br/>[[Hideaki Kato]]<br/>[[Kazumasa Kawamoto]]<br/>[[Yuri Suga]]<br/>[[Kazuyuki Hagiya]]<br/>[[Satsuki Nakamura]]<br/>[[Ayaka Kaneko]]<br/>[[Tatsuya Shimamura]]<br/>[[Mari Oguchi]]<br/>[[Makiko Yamamoto]]<br/>[[Tatsuya Ogawa]]<br/>[[Tomomichi Higashi]]<br/>[[Miho Mashimo]]<br/>[[Hiromi Koda]]<br/>[[Yusuke Suzuki]]<br/>[[Rena Takahashi]]<br/>[[Tomomi Hampton]]<br/>[[Olarn Bantukul]]<br/>[[Daiki Moroi]]<br/>[[Takashi Tatezawa]]<br/>[[Masato Sekiguchi]]<br/>[[Yoshie Ishimaru]]<br/>[[Kanae Yanai]]<br/>[[Mari Tachibana]]<br/>[[Mariko Murakami]]<br/>[[Daichi Shinohara]]<br/>[[Ryuji Tamura]]<br/>[[Hiromine Okura]]<br/>[[Ryota Unzai]]<br/>[[Masanori Kitao]]<br/>[[Makoto Tateishi]]<br/>[[Makiko Nihari]]<br/>[[Saki Fujimoto]]<br/>[[Rina Yamaguchi]]<br/>[[Daisuke Yoshioka]]<br/>[[Hiroko Morita]]<br/>[[Sho Midorikawa]]<br/>[[Maki Takano]]<br/>[[Yuka Horikawa]]<br/>[[Kazue Miyahara]]<br/>[[Makoto Kayano]] | | Landscape Modeling || [[Tadatsugu Motomiya]]<br/>[[Rie Kanetake]]<br/>[[Kohei Magome]]<br/>[[Rie Motonari]]<br/>[[Rieko Kano]]<br/>[[Keihan Fujii]]<br/>[[Motoko Tohyama]]<br/>[[Runa Sugiyama]]<br/>[[Keiichi Watanabe]]<br/>[[Mitsumasa Okamoto]]<br/>[[Takashi Mikami]]<br/>[[Megumi Yasue]]<br/>[[Hideki Sato]]<br/>[[Hideaki Kato]]<br/>[[Kazumasa Kawamoto]]<br/>[[Yuri Suga]]<br/>[[Kazuyuki Hagiya]]<br/>[[Satsuki Nakamura]]<br/>[[Ayaka Kaneko]]<br/>[[Tatsuya Shimamura]]<br/>[[Mari Oguchi]]<br/>[[Makiko Yamamoto]]<br/>[[Tatsuya Ogawa]]<br/>[[Tomomichi Higashi]]<br/>[[Miho Mashimo]]<br/>[[Hiromi Koda]]<br/>[[Yusuke Suzuki]]<br/>[[Rena Takahashi]]<br/>[[Tomomi Hampton]]<br/>[[Olarn Bantukul]]<br/>[[Daiki Moroi]]<br/>[[Takashi Tatezawa]]<br/>[[Masato Sekiguchi]]<br/>[[Yoshie Ishimaru]]<br/>[[Kanae Yanai]]<br/>[[Mari Tachibana]]<br/>[[Mariko Murakami]]<br/>[[Daichi Shinohara]]<br/>[[Ryuji Tamura]]<br/>[[Hiromine Okura]]<br/>[[Ryota Unzai]]<br/>[[Masanori Kitao]]<br/>[[Makoto Tateishi]]<br/>[[Makiko Nihari]]<br/>[[Saki Fujimoto]]<br/>[[Rina Yamaguchi]]<br/>[[Daisuke Yoshioka]]<br/>[[Hiroko Morita]]<br/>[[Sho Midorikawa]]<br/>[[Maki Takano]]<br/>[[Yuka Horikawa]]<br/>[[Kazue Miyahara]]<br/>[[Makoto Kayano]] |