50,089
edits
Line 70: | Line 70: | ||
| <div align="center">[[Oil Jar]]</div> || [[File:Oil Jar - TotK icon.png|60px]] || <div align="center">3</div> || <div align="center">12</div> | | <div align="center">[[Oil Jar]]</div> || [[File:Oil Jar - TotK icon.png|60px]] || <div align="center">3</div> || <div align="center">12</div> | ||
|- | |- | ||
| <div align="center">[[Goat Butter]]</div> || [[File:Goat_Butter.png|60px]] || <div align="center"> | | <div align="center">[[Goat Butter]]</div> || [[File:Goat_Butter.png|60px]] || <div align="center">5</div> || <div align="center">12</div> | ||
|- | |- | ||
| <div align="center">[[Cane Sugar]]</div> || [[File:Cane_Sugar.png|60px]] || <div align="center">3</div> || <div align="center">12</div> | | <div align="center">[[Cane Sugar]]</div> || [[File:Cane_Sugar.png|60px]] || <div align="center">3</div> || <div align="center">12</div> | ||
|- | |||
| <div align="center">[[Tabantha Wheat]]</div> || [[File:Tabantha_Wheat.png|60px]] || <div align="center">3</div> || <div align="center">12</div> | |||
|} | |} | ||