50,089
edits
(Created page with "{{stub}} {{Infobox|item | image = File:Meaty-rice-balls.png | game = ''Breath of the Wild'' | use = Food | ingredients = An...") |
No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| <div align="center">[[Hylian Rice]]</div> || <div align="center">[[File:Hylian_Rice.png|25px]]</div> || <div align="center">1</div> | | <div align="center">[[Hylian Rice]]</div> || <div align="center">[[File:Hylian_Rice.png|25px]]</div> || <div align="center">1</div> | ||
|- | |||
| <div align="center">[[Silent Shroome]]</div> || <div align="center">[[File:Silent_Shroome.png|25px]]</div> || <div align="center">1</div> | |||
|} | |} | ||