50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 626: | Line 626: | ||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Water-Temple.mid Download] | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Water-Temple.mid Download] | ||
|- | |- | ||
| | |Windmill Hut 1 | ||
| | |1:29 | ||
| | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Windmill-Hut-1.mid Download] | ||
|- | |||
|Windmill Hut 2 | |||
|0:48 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Windmill-Hut-2.mid Download] | |||
|- | |||
|Windmill Hut 3 | |||
|1:31 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Windmill-Hut-3.mid Download] | |||
|- | |||
|Windmill Hut 4 | |||
|2:42 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Windmill-Hut-4.mid Download] | |||
|- | |||
|Windmill Hut Remix 1 | |||
|1:27 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Windmill-Hut-Remix-1.mid Download] | |||
|- | |||
|Windmill Hut Remix 2 | |||
|2:13 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Windmill-Hut-Remix-2.mid Download] | |||
|- | |||
|Windmill Hut Remix 3 | |||
|2:05 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Windmill-Hut-Remix-3.mid Download] | |||
|- | |||
|Windmill Hut Remix 4 | |||
|2:46 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Windmill-Hut-Remix-4.mid Download] | |||
|- | |||
|Windmill Hut Remix 5 | |||
|1:05 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Windmill-Hut-Remix-5.mid Download] | |||
|} | |} |