50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| Map Data Managers || [[Shigeo Kimura]]<br/>[[Hajime Nakamura]]<br/>[[Futoshi Shirai]] | | Map Data Managers || [[Shigeo Kimura]]<br/>[[Hajime Nakamura]]<br/>[[Futoshi Shirai]] | ||
|- | |||
| Cinema Scene Support || [[Naoki Mori]] | |||
|- | |||
| Program Manager || [[Toshihiko Nakago]] | |||
|- | |||
| Main System || [[Kenzo Hayakawa]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |