50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|0:34 | |0:34 | ||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Great-Palace-Boss.mid Download] | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Great-Palace-Boss.mid Download] | ||
|- | |||
|House | |||
|0:15 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/House-1.mid Download] | |||
|- | |||
|Overworld 1 | |||
|1:23 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Overworld-1.mid Download] | |||
|- | |||
|Overworld 2 | |||
|0:58 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Overworld-2.mid Download] | |||
|- | |||
|Overworld 3 | |||
|1:23 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Overworld-3.mid Download] | |||
|- | |||
|Overworld 4 | |||
|1:23 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Overworld-4.mid Download] | |||
|- | |||
|Palace Theme 1 | |||
|1:30 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Palace-1.mid Download] | |||
|- | |||
|Palace Theme 2 | |||
|3:24 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Palace-2.mid Download] | |||
|- | |||
|Palace Theme 3 | |||
|4:41 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Palace-3.mid Download] | |||
|- | |||
|Palace Theme 4 | |||
|3:03 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Palace-4.mid Download] | |||
|- | |||
|Palace Theme 5 | |||
|4:41 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Palace-5.mid Download] | |||
|- | |||
|Palace Theme 6 | |||
|4:41 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Palace-6.mid Download] | |||
|- | |||
|Palace Boss | |||
|1:47 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda02/Midis/Palace-Boss.mid Download] | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 65: | Line 113: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |} |