17,230
edits
Line 460: | Line 460: | ||
| C11 | | C11 | ||
| [[Fi]] | | [[Fi]] | ||
| [[Heart Container]] | |||
| None | |||
| "A" rank victory reward. | |||
|- | |||
| A4 | |||
| [[Ghirahim]] | |||
| [[Heart Container]] | | [[Heart Container]] | ||
| None | | None | ||
| "A" rank victory reward. | | "A" rank victory reward. | ||
|} | |} |