50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| 2016 || ''[[The Legend of Zelda: Twilight Princess HD|Twilight Princess HD]]'' || NOA Localization | | 2016 || ''[[The Legend of Zelda: Twilight Princess HD|Twilight Princess HD]]'' || NOA Localization | ||
|- | |||
| 2016 || ''[[Hyrule Warriors Legends]]'' || Localization | |||
|- | |- | ||
| 2018 || ''[[Hyrule Warriors: Definitive Edition]]'' || Localization | | 2018 || ''[[Hyrule Warriors: Definitive Edition]]'' || Localization |