50,122
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| 2013 || ''[[The Legend of Zelda: A Link Between Worlds|A Link Between Worlds]]'' || General Producer | | 2013 || ''[[The Legend of Zelda: A Link Between Worlds|A Link Between Worlds]]'' || General Producer | ||
|- | |||
| 2014 || ''[[Hyrule Warriors]]'' || Special Thanks | |||
|- | |- | ||
| 2015 || ''[[The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D|Majora's Mask 3D]]'' || General Producer | | 2015 || ''[[The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D|Majora's Mask 3D]]'' || General Producer |