50,122
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
| Localization Management || [[Jeff Miller]]<br/>[[Leslie Swan]] | | Localization Management || [[Jeff Miller]]<br/>[[Leslie Swan]] | ||
|- | |||
| Localization || [[Rich Amtower]]<br/>[[Nate Bihldorff]]<br/>[[Tim O'Leary]]<br/>[[Bill Trinen]] | |||
|- | |||
| Product Testing Department || [[Yoshinobu Mantani]]<br/>[[Kyle Hudson]]<br/>[[Eric Bush]]<br/>[[Sean Egan]]<br/>[[Ed Ridgeway]]<br/>[[Mike Kurosawa]]<br/>[[Teresa Lillygren]]<br/>[[Michael Chipman]] | |||
|} | |} | ||