50,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 562: | Line 562: | ||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Shop-Remix.mid Download] | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Shop-Remix.mid Download] | ||
|- | |- | ||
| | |Song of Time Remix 1 | ||
| | |0:44 | ||
| | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Song-of-Time-Remix-1.mid Download] | ||
|- | |- | ||
| | |Song of Time Remix 2 | ||
| | |0:38 | ||
| | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Song-of-Time-Remix-2.mid Download] | ||
|- | |- | ||
| | |Song of Time Remix 3 | ||
| | |0:23 | ||
| | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Song-of-Time-Remix-3.mid Download] | ||
|- | |- | ||
| | |Song of Time Remix 4 | ||
| | |1:12 | ||
| | |[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Song-of-Time-Remix-4.mid Download] | ||
|- | |||
|Song of Time Remix 5 | |||
|1:27 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Song-of-Time-Remix-5.mid Download] | |||
|- | |||
|Spirit Temple | |||
|1:45 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Spirit-Temple.mid Download] | |||
|- | |||
|Temple of Time 1 | |||
|0:57 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Temple-of-Time-1.mid Download] | |||
|- | |||
|Temple of Time 2 | |||
|2:17 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Temple-of-Time-2.mid Download] | |||
|- | |||
|Temple of Time 3 | |||
|0:37 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Temple-of-Time-3.mid Download] | |||
|- | |||
|Temple of Time Remix | |||
|1:15 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Temple-of-Time-Remix.mid Download] | |||
|- | |||
|Title Theme 1 | |||
|1:22 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Title-Theme-1.mid Download] | |||
|- | |||
|Title Theme 2 | |||
|1:17 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Title-Theme-2.mid Download] | |||
|- | |||
|Title Theme 3 | |||
|1:25 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Title-Theme-3.mid Download] | |||
|- | |||
|Title Theme Remix | |||
|1:23 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Title-Theme-Remix.mid Download] | |||
|- | |||
|Twinrova | |||
|1:49 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Twinrova.mid Download] | |||
|- | |||
|Water Temple | |||
|1:41 | |||
|[https://www.zeldadungeon.net/Zelda05/Midis/Water-Temple.mid Download] | |||
|- | |- | ||
| | | |