autopatrol
2,515
edits
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| <center>IIII<sup><sup>'''(*)'''<sup/></sup></center> ||<center><big><big><big>•</big></big></big></center>||<center><big><big><big>•</big></big></big></center>|| <center><big><big><big>•</big></big></big></center>|| <center>✓</center> | | <center>IIII<sup><sup>'''(*)'''<sup/></sup></center> ||<center><big><big><big>•</big></big></big></center>||<center><big><big><big>•</big></big></big></center>|| <center><big><big><big>•</big></big></big></center>|| <center>✓</center> | ||
|- | |||
| <center>IIIII<sup><sup>'''(*)'''<sup/></sup></center> ||<center><big><big><big>•</big></big></big></center>||<center><big><big><big>•</big></big></big></center>|| <center><big><big><big>•</big></big></big></center>|| <center><big><big><big>•</big></big></big></center> | |||
|} | |} | ||