336
edits
Line 234: | Line 234: | ||
|Roasted Acorn | |Roasted Acorn | ||
|style="text-align:right;"|2 rupees | |style="text-align:right;"|2 rupees | ||
|style="text-align:right;"|0.50 | |||
|- | |||
|Armoranth | |||
|Roasted Armoranth | |||
|style="text-align:right;"|8 rupees | |||
|style="text-align:right;"|0.50 | |style="text-align:right;"|0.50 | ||
|- | |- | ||
Line 327: | Line 332: | ||
|style="text-align:right;"|8 rupees | |style="text-align:right;"|8 rupees | ||
|style="text-align:right;"|0.75 | |style="text-align:right;"|0.75 | ||
|- | |||
|Mighty Thistle | |||
|Roasted Mighty Thistle | |||
|style="text-align:right;"|8 rupees | |||
|style="text-align:right;"|0.50 | |||
|- | |- | ||
|Palm Fruit||Baked Palm Fruit | |Palm Fruit||Baked Palm Fruit |
edits