392
edits
mNo edit summary |
(Carried Weapons) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|[[Diamond]] | |[[Diamond]] | ||
|[[File:Star-fragment.png|30px]][[Star_Fragment_(Breath_of_the_Wild)|Star Fragment]] | |[[File:Star-fragment.png|30px]][[Star_Fragment_(Breath_of_the_Wild)|Star Fragment]] | ||
|- | |||
!colspan="4"|Carried Weapons | |||
|- | |||
|[[Flameblade]] | |||
|colspan="2"|[[Savage Lynel Sheild]] | |||
|colspan="2"|[[Savage Lynel Bow]] | |||
|} | |} | ||
{{Cat|Breath of the Wild Enemies}} | {{Cat|Breath of the Wild Enemies}} |
edits