autopatrol
4,537
edits
No edit summary |
m (→Enemy Upgrades) |
||
Line 444: | Line 444: | ||
|- | |- | ||
|[[White-Maned Lynel]]||[[Silver Lynel]]||8,400 | |[[White-Maned Lynel]]||[[Silver Lynel]]||8,400 | ||
|} | |||
===Horn Upgrades=== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
! Horn | |||
! Upgraded Horn | |||
! Points | |||
|- | |||
|[[Soldier Construct Horn]]||[[Soldier Construct II Horn]]||1,067 | |||
|- | |||
|[[Soldier Construct Horn]]||[[Soldier Construct II Horn]]||1,067 | |||
|- | |||
|[[Bokoblin Horn]]||[[Blue Bokoblin Horn]]||1,201 | |||
|- | |||
|[[Bokoblin Horn]]||[[Blue Bokoblin Horn]]||1,201 | |||
|- | |||
|[[Horriblin Horn]]||[[Blue Horriblin Horn]]||1,334 | |||
|- | |||
|[[Captain Construct Horn]]||[[Captain Construct II Horn]]||1,334 | |||
|- | |||
|[[Captain Construct Horn]]||[[Captain Construct II Horn]]||1,334 | |||
|- | |||
|[[Moblin Horn]]||[[Blue Moblin Horn]]||1,467 | |||
|- | |||
|[[Blue Bokoblin Horn]]||[[Black Bokoblin Horn]]||1,734 | |||
|- | |||
|[[Blue Moblin Horn]]||[[Black Moblin Horn]]||1,734 | |||
|- | |||
|[[Lizalfos Horn]]||[[Blue Lizalfos Horn]]||1,734 | |||
|- | |||
|[[Blue Bokoblin Horn]]||[[Black Bokoblin Horn]]||1,734 | |||
|- | |||
|[[Lizalfos Horn]]||[[Blue Lizalfos Horn]]||1,734 | |||
|- | |||
|[[Soldier Construct II Horn]]||[[Soldier Construct III Horn]]||1,867 | |||
|- | |||
|[[Soldier Construct II Horn]]||[[Soldier Construct III Horn]]||1,867 | |||
|- | |||
|[[Boss Bokoblin Horn]]||[[Blue Boss Bokoblin Horn]]||2,001 | |||
|- | |||
|[[Blue Horriblin Horn]]||[[Black Horriblin Horn]]||2,267 | |||
|- | |||
|[[Captain Construct II Horn]]||[[Captain Construct III Horn]]||2,801 | |||
|- | |||
|[[Captain Construct II Horn]]||[[Captain Construct III Horn]]||2,801 | |||
|- | |||
|[[Blue Lizalfos Horn]]||[[Black Lizalfos Horn]]||2,934 | |||
|- | |||
|[[Blue Boss Bokoblin Horn]]||[[Black Boss Bokoblin Horn]]||2,934 | |||
|- | |||
|[[Blue Lizalfos Horn]]||[[Black Lizalfos Horn]]||2,934 | |||
|- | |||
|[[Black Bokoblin Horn]]||[[Silver Bokoblin Horn]]||3,201 | |||
|- | |||
|[[Black Bokoblin Horn]]||[[Silver Bokoblin Horn]]||3,201 | |||
|- | |||
|[[Soldier Construct III Horn]]||[[Soldier Construct IV Horn]]||3,334 | |||
|- | |||
|[[Soldier Construct III Horn]]||[[Soldier Construct IV Horn]]||3,334 | |||
|- | |||
|[[Black Horriblin Horn]]||[[Silver Horriblin Horn]]||3,867 | |||
|- | |||
|[[Black Moblin Horn]]||[[Silver Moblin Horn]]||4,134 | |||
|- | |||
|[[Captain Construct III Horn]]||[[Captain Construct IV Horn]]||4,267 | |||
|- | |||
|[[Captain Construct III Horn]]||[[Captain Construct IV Horn]]||4,267 | |||
|- | |||
|[[Black Lizalfos Horn]]||[[Silver Lizalfos Horn]]||4,401 | |||
|- | |||
|[[Black Lizalfos Horn]]||[[Silver Lizalfos Horn]]||4,401 | |||
|- | |||
|[[Black Boss Bokoblin Horn]]||[[Silver Boss Bokoblin Horn]]||4,534 | |||
|} | |} | ||