686
edits
MistofMists (talk | contribs) mNo edit summary |
MistofMists (talk | contribs) |
||
Line 353: | Line 353: | ||
|- | |- | ||
| 163 || [[Palm Fruit]] | | 163 || [[Palm Fruit]] | ||
|- | |- | ||
| | | 164 || [[Wildberry]] | ||
|- | |||
| 165 || [[Hearty Durian]] | |||
|- | |||
| 166 || [[Hydromelon]] | |||
|- | |||
| 167 || [[Spicy Pepper]] | |||
|- | |||
| 168 || [[Voltfruit]] | |||
|- | |||
| 169 || [[Fleet-Lootus Seeds]] | |||
|- | |||
| 170 || [[Mighty Bananas]] | |||
|- | |||
| 171 || [[Hylian Shroom]] | |||
|- | |||
| 172 || [[Endura Shroom]] | |||
|- | |||
| 173 || [[Stamella Shroom]] | |||
|- | |||
| 174 || [[Hearty Truffle]] | |||
|- | |||
| 175 || [[Big Hearty Truffle]] | |||
|- | |||
| 176 || [[Chillshroom]] | |||
|- | |||
| 177 || [[Sunshroom]] | |||
|- | |||
| 178 || [[Zapshroom]] | |||
|- | |||
| 179 || [[Rushroom]] | |||
|- | |||
| 180 || [[Razorshroom]] | |||
|- | |||
| 181 || [[Ironshroom]] | |||
|- | |||
| 182 || [[Silent Shroom]] | |||
|- | |||
| 183 || [[Hyrule Herb]] | |||
|- | |||
| 184 || [[Hearty Radish]] | |||
|- | |||
| 185 || [[Big Hearty Radish]] | |||
|- | |||
| 186 || [[Cool Safflina]] | |||
|- | |||
| 187 || [[Warm Safflina]] | |||
|- | |||
| 188 || [[Electric Safflina]] | |||
|- | |||
| 189 || [[Swift Carrot]] | |||
|- | |||
| 190 || [[Endura Carrot]] | |||
|- | |||
| 191 || [[Fortified Pumpkin]] | |||
|- | |||
| 192 || [[Swift Violet]] | |||
|- | |||
| 193 || [[Mighty Thistle]] | |||
|- | |||
| 194 || [[Armoranth]] | |||
|- | |||
| 195 || [[Blue Nightshade]] | |||
|- | |||
| 196 || [[Silent Princess]] | |||
|- | |||
| 197 || [[Courser Bee Honey]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
===Equipment=== | ===Equipment=== | ||
{|class="wikitable" | {|class="wikitable" |
edits