autopatrol
4,537
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| rowspan=50 | Electric Wizzrobe || 5 | | rowspan=50 | Electric Wizzrobe || 5 | ||
|- | |||
| rowspan=50 | Fire Wizzrobe || 5 | |||
|- | |||
| rowspan=50 | Ice Wizzrobe || 5 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |