170
edits
LostInZelda (talk | contribs) |
LostInZelda (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
==Games Completed== | ==Games Completed== | ||
Games are usually completed to 100% on the first playthrough. | |||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
Line 26: | Line 26: | ||
| - || AoL || Switch NSO || | | - || AoL || Switch NSO || | ||
|- | |- | ||
| 3 || LttP || 3DS VC || completed | | 3 || LttP || 3DS VC || completed 100% | ||
|- | |- | ||
| - || LA DX<br/>LA 19 || 3DS VC<br/>Switch || <br/>played | | - || LA DX<br/>LA 19 || 3DS VC<br/>Switch || <br/>played | ||
|- | |- | ||
| 2 || OoT || N64 || completed | | 2 || OoT || N64 || completed 100% | ||
|- | |- | ||
| - || MM || || | | - || MM || || | ||
Line 46: | Line 46: | ||
| - || MC || || | | - || MC || || | ||
|- | |- | ||
| 1 || TP || Wii || completed | | 1 || TP || Wii || completed 100% | ||
|- | |- | ||
| 10 || PH || DS || completed | | 10 || PH || DS || completed 100% | ||
|- | |- | ||
| 6 || ST || DS || completed | | 6 || ST || DS || completed 100% | ||
|- | |- | ||
| 5 || SS || Wii || completed | | 5 || SS || Wii || completed 100% | ||
|- | |- | ||
| 7 || ALBW || 3DS || completed | | 7 || ALBW || 3DS || completed 100% | ||
|- | |- | ||
| - || HW || | | - || HW || |
edits