212
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
!| Times Beaten | !| Times Beaten | ||
|- | |- | ||
|| LoZ | || LoZ (First Quest) || Yes || 100% || 3 | ||
|- | |- | ||
|| AoL || Yes || | || LoZ (Master Quest) || Yes || 0% || 0 | ||
|- | |||
|| AoL || Yes || 0% || 0 | |||
|- | |- | ||
|| ALttP || Yes || 0% || 0 | || ALttP || Yes || 0% || 0 | ||
|- | |- | ||
|| LA || No || | || LA || No || 0% || 0 | ||
|- | |- | ||
|| OoT || Yes || | || OoT || Yes || Completed || 8 | ||
|- | |- | ||
|| MM || Yes || | || MM || Yes || 100% || 7 | ||
|- | |- | ||
|| OoS || No || | || OoS || No || 0% || 0 | ||
|- | |- | ||
|| OoA || No || | || OoA || No || )% || 0 | ||
|- | |- | ||
|| TWW || Yes ||100% || | || TWW || Yes || 100% || 10 | ||
|- | |- | ||
|| FS || No || | || FS || No || 0% || 0 | ||
|- | |- | ||
|| FSA || No || | || FSA || No || 0% || 0 | ||
|- | |- | ||
|| TMC || No || | || TMC || No || 0% || 0 | ||
|- | |- | ||
|| TP || Yes || 100% || | || TP || Yes || 100% || 11 | ||
|- | |- | ||
|| PH || No || | || PH || No || 0% || 0 | ||
|- | |- | ||
|| ST || No || | || ST || No || 0% || 0 | ||
|- | |- | ||
|| SS || Yes || 100% || | || SS || Yes || 100% || 7 | ||
|- | |- | ||
|| ALBW || No || | || ALBW || No || 0% || 0 | ||
|} | |} |
edits