autopatrol
4,537
edits
mNo edit summary |
|||
Line 111: | Line 111: | ||
|- | |- | ||
| [[Dark Beast Ganon]] || 800 | | [[Dark Beast Ganon]] || 800 | ||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
! Enemy || Upgraded Enemy || Points || Enemy Points | |||
|- | |||
| [[Bokoblin]] || [[Blue Bokoblin]] || || | |||
|- | |||
| [[Moblin]] || [[Blue Moblin]] || || | |||
|- | |||
| [[Blue Bokoblin]] || [[Black Bokoblin]] || || | |||
|- | |||
| [[Yiga Footsoldier]] || [[Yiga Blademaster]] || || | |||
|- | |||
| [[Lizalfos]] || [[Blue Lizalfos]] || || | |||
|- | |||
| [[Black Bokoblin]] || [[Silver Bokoblin]] || || | |||
|- | |||
| [[Blue Lizalfos]] || [[Black Lizalfos]] || || | |||
|- | |||
| [[Blue Moblin]] || [[Black Moblin]] || || | |||
|- | |||
| [[Lynel]] || [[Blue-Maned Lynel]] || || | |||
|- | |||
| [[Black Lizalfos]] || [[Silver Lizalfos]] || || | |||
|- | |||
| [[Blue-Maned Lynel]] || [[White-Maned Lynel]] || || | |||
|- | |||
| [[Black Moblin]] || [[Silver Moblin]] || || | |||
|- | |||
| [[White-Maned Lynel]] || [[Silver Lynel]] || || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |