autopatrol
4,537
edits
mNo edit summary |
m (→2) |
||
Line 63: | Line 63: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|rowspan=5 | <div align="center"> | |rowspan=5 | <div align="center">Energizing</div> || <div align="center">1</div> || [[File:Energizing1.png|50px]] | ||
|- | |- | ||
| <div align="center">2</div> || [[File:Energizing2.png|50px]] | | <div align="center">2</div> || [[File:Energizing2.png|50px]] | ||
Line 72: | Line 72: | ||
|- | |- | ||
| <div align="center">5</div> || [[File:Energizing5.png|50px]][[File:Energizing2.png|50px]] | | <div align="center">5</div> || [[File:Energizing5.png|50px]][[File:Energizing2.png|50px]] | ||
|- | |||
| <div align="center">6</div> || [[File:Energizing5.png|50px]][[File:Energizing2.png|50px]] | |||
|- | |||
| <div align="center">7</div> || [[File:Energizing5.png|50px]][[File:Energizing2.png|50px]] | |||
|- | |||
| <div align="center">8</div> || [[File:Energizing5.png|50px]][[File:Energizing2.png|50px]] | |||
|- | |||
| <div align="center">9</div> || [[File:Energizing5.png|50px]][[File:Energizing2.png|50px]] | |||
|- | |||
| <div align="center">10</div> || [[File:Energizing5.png|50px]][[File:Energizing2.png|50px]] | |||
|- | |||
| <div align="center">11</div> || [[File:Energizing5.png|50px]][[File:Energizing2.png|50px]] | |||
|} | |} |