212
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!| Game | !| Game | ||
!| | !| Owned (Yes/No) | ||
!| Beat | !| Beat | ||
!| Times Beaten | !| Times Beaten | ||
|- | |||
|| LoZ || Yes || 100% (First Quest) || 5 | |||
|- | |||
|| AoL || Yes || 100% || 2 | |||
|- | |||
|| ALttP || Yes || 0% || 0 | |||
|- | |||
|| LA || No || Complete || 2 | |||
|- | |||
|| OoT || Yes || 100% || 3 | |||
|- | |||
|| MM || Yes || Beaten || 1 | |||
|- | |||
|| OoS || No || Beaten || 2 | |||
|- | |||
|| OoA || No || Beaten || 2 | |||
|- | |||
|| TWW || Yes ||100% || 2 | |||
|- | |||
|| FS || No || Beaten || 1 | |||
|- | |||
|| FSA || No || Beaten || 1 | |||
|- | |||
|| TMC || No || 100% || 2 | |||
|- | |||
|| TP || Yes || 100% || 8 | |||
|- | |||
|| PH || No || Beaten || 2 | |||
|- | |||
|| ST || No || 100% || 2 | |||
|- | |||
|| SS || Yes || 100% || 4 | |||
|- | |||
|| ALBW || No || Beaten || 2 | |||
|} |
edits