autopatrol
4,537
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
! Enemy || Points | ! Enemy || Points | ||
|- | |- | ||
| Electric Wizzrobe || 5 | | [[Electric Wizzrobe]] || 5 | ||
|- | |- | ||
| Fire Wizzrobe || 5 | | [[Fire Wizzrobe]] || 5 | ||
|- | |- | ||
| | | [[Decayed Guardian]] || 12 | ||
|- | |||
| [[Stone Talus]] || 15 | |||
|- | |||
| [[Hinox]] || 15 | |||
|- | |||
| [[Yiga Blademaster]] || 15 | |||
|- | |||
| [[Black Bokoblin]] || 15 | |||
|- | |||
| [[Blizzrobe]] || 15 | |||
|- | |||
| [[Meteo Wizzrobe]] || 15 | |||
|- | |||
| [[Thunder Wizzrobe]] || 15 | |||
|- | |||
| [[Sentry]] || 15 | |||
|- | |||
| [[Black Moblin]] || 18 | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |||
| [[]] || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |