50,089
edits
Line 145: | Line 145: | ||
|- | |- | ||
| Original Translation || [[Micky Auer]]<br/>[[Jan Peitzmeier]]<br/>[[Jean-Baptiste Fleury]]<br/>[[Nicolas Gourio]]<br/>[[Antonio Greppi]]<br/>[[Natalia Infante]] | | Original Translation || [[Micky Auer]]<br/>[[Jan Peitzmeier]]<br/>[[Jean-Baptiste Fleury]]<br/>[[Nicolas Gourio]]<br/>[[Antonio Greppi]]<br/>[[Natalia Infante]] | ||
|- | |||
| NOK Localization Management || [[Taro Kimura, Hyokjin Jung]] | |||
|- | |||
| NOK Localization || [[Dongyeon Kim, Soonil Kim]] | |||
|- | |||
| Manual Editing || [[Saehyun Park]] | |||
|- | |- | ||
| Testing & Quality Assurance || Mario Club Co. Ltd.<br/>NOA Product Testing<br/>NOE Quality Assurance<br/>DIGITAL Hearts Co. Ltd.<br/>NOK Quality Control Sect.<br/>Pole To Win Korea Co. Ltd. | | Testing & Quality Assurance || Mario Club Co. Ltd.<br/>NOA Product Testing<br/>NOE Quality Assurance<br/>DIGITAL Hearts Co. Ltd.<br/>NOK Quality Control Sect.<br/>Pole To Win Korea Co. Ltd. | ||
Line 151: | Line 157: | ||
|- | |- | ||
| Producer || [[Eiji Aonuma]] | | Producer || [[Eiji Aonuma]] | ||
|- | |||
| Senior Producers || [[Katsuya Eguchi]]<br/>[[Shinya Takahashi]] | |||
|- | |||
| General Producer || [[Shigeru Miyamoto]] | |||
|- | |||
| Executive Producers || [[Satoru Iwata]]<br/>[[Tatsumi Kimishima]] | |||
|} | |} | ||