49,923
edits
m (Sorting) |
No edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
|''[[The Legend of Zelda: Tri Force Heroes|Tri Force Heroes]]'' | |''[[The Legend of Zelda: Tri Force Heroes|Tri Force Heroes]]'' | ||
|Director | |Director | ||
|- | |||
| 2016 || ''[[The Legend of Zelda: Twilight Princess HD|Twilight Princess HD]]'' || Sub-Director | |||
|} | |} | ||